Доставка та оплата

Варіанти доставки:

  • Доставка товару "Новою Поштою" - вказана в описі товару
  • «Нова Пошта» novaposhta.com.ua
  • Інші кур'єрські служби - 50 грн. (Послуги кур'єрських служб оплачуються окремо при отриманні товару). «Нічний експрес», «Делівері», «Автолюкс», «Міст Експрес», «Гюнсел», «Інтайм»

Зверніть увагу: Кур'єри виробляють демонстрацію цілісності товару. Підключення, установка і настройка доставляється техніки проводиться Вами. Перевірка електронних пристроїв в зимовий час здійснюється клієнтом самостійно, через 2 години після здійснення доставки (при умови їх перебування в сухому теплому приміщенні). Перевірка холодильників здійснюється клієнтом самостійно через 3-4 години мінімум, тому що перевезення передбачає нерівномірний розподіл робочих рідин в системі. Товар відправляється перевізником страхується на повну суму. Обов'язково оглядайте товар при отриманні - в разі виявлення механічних пошкоджень поза складу компанії перевізника, претензії не приймаються. Терміни та вартість доставки залежать від перевізника і розраховуються в залежності від відстані, габаритів і ваги вантажу.

Терміни доставки:

  • При наявності товару на одеському складі і оформленні замовлення до 11:00 поставка товару як правило здійснюється в цей же день, після 11:00 - на наступний день.
  • Якщо товар знаходиться не на одеському складі менеджери повідомлять термін поставки, як правило 1-3 дні.

Оплата товару в здійснюється тільки в національній валюті. Готівкою на пошті. Оплата здійснюється готівкою кур'єру під час отримання замовлення.
У зв'язку з нестабільністю ринку і коливанням валют кінцеву ціну та наявність товару у наших співробітників.